logo

Ranking for Youth Olympic Games

Participants

Name Picture Team Weight Categories
Abdullah ATES Abdullah ATES TUR TURKEY

 GR - 71 kg 3-4

Abulfaz NASIROV Abulfaz NASIROV AZE AZERBAIJAN

 FS - 55 kg 5-6

Adomas GRIGALIUNAS Adomas GRIGALIUNAS LTU LITHUANIA

 GR - 51 kg 5-6

Adrian BARNOWSKI Adrian BARNOWSKI GER GERMANY

 FS - 55 kg 5-6

Albina RUSINA Albina RUSINA RUS RUSSIA

 WW - 73 kg 5-6

Alihasan AMIRLI Alihasan AMIRLI AZE AZERBAIJAN

 FS - 48 kg 3-4

Amina Roxana CAPEZAN Amina Roxana CAPEZAN ROU ROMANIA

 WW - 65 kg 5-6

Ana Maria Gabriela CRISTESCU Ana Maria Gabriela CRISTESCU ROU ROMANIA

 WW - 43 kg 5-6

Anastasia BLAYVAS Anastasia BLAYVAS GER GERMANY

 WW - 57 kg 3-4

Anastasiia SIDELNIKOVA Anastasiia SIDELNIKOVA RUS RUSSIA

 WW - 57 kg 3-4

Andrea DELEU Andrea DELEU MDA MOLDOVA

 WW - 65 kg 3-4

Artsiom KLITSUNOU Artsiom KLITSUNOU BLR BELARUS

 GR - 51 kg 5-6

Artur VEGH Artur VEGH HUN HUNGARY

 GR - 92 kg 5-6

Attila Tamas TOESMAGI Attila Tamas TOESMAGI HUN HUNGARY

 GR - 60 kg 3-4

Daria MANUIL Daria MANUIL RUS RUSSIA

 WW - 49 kg 5-6

Denys SAHALIUK Denys SAHALIUK UKR UKRAINE

 FS - 80 kg 3-4

Dzianis ZHELEZOUSKI Dzianis ZHELEZOUSKI BLR BELARUS

 GR - 71 kg 5-6

Fedor BALTUEV Fedor BALTUEV RUS RUSSIA

 FS - 55 kg 3-4

Gagik Mishai SNJOYAN Gagik Mishai SNJOYAN FRA FRANCE

 GR - 60 kg 3-4

Giorgi GEGELASHVILI Giorgi GEGELASHVILI GEO GEORGIA

 FS - 48 kg 3-4

Giorgi NEBUNISHVILI Giorgi NEBUNISHVILI GEO GEORGIA

 FS - 80 kg 3-4

Grigore TELEMAN Grigore TELEMAN MDA MOLDOVA

 FS - 80 kg 5-6

Hasrat JAFAROV Hasrat JAFAROV AZE AZERBAIJAN

 GR - 51 kg 3-4

Hlib SKOROFATOV Hlib SKOROFATOV UKR UKRAINE

 GR - 71 kg 3-4

Ilias IANDAROV Ilias IANDAROV RUS RUSSIA

 GR - 45 kg 3-4

Ilya RAHOZAU Ilya RAHOZAU BLR BELARUS

 FS - 48 kg 5-6

Julia Hanna Ellinor FRIDLUND Julia Hanna Ellinor FRIDLUND SWE SWEDEN

 WW - 73 kg 3-4

Justine Fanny VIGOUROUX Justine Fanny VIGOUROUX FRA FRANCE

 WW - 43 kg 3-4

Konrad Lukasz KOZLOWSKI Konrad Lukasz KOZLOWSKI POL POLAND

 GR - 71 kg 5-6

Krzysztof Robert STEFFAN Krzysztof Robert STEFFAN POL POLAND

 GR - 60 kg 5-6

Lachin VALIYEV Lachin VALIYEV AZE AZERBAIJAN

 GR - 92 kg 3-4

Leonid MOROZ Leonid MOROZ MDA MOLDOVA

 GR - 45 kg 3-4

Lilly SCHNEIDER Lilly SCHNEIDER GER GERMANY

 WW - 73 kg 5-6

Luchana BEKBAULOVA Luchana BEKBAULOVA RUS RUSSIA

 WW - 43 kg 5-6

Luka MARIAMIDZE Luka MARIAMIDZE GEO GEORGIA

 FS - 65 kg 5-6

Maria LEORDA Maria LEORDA MDA MOLDOVA

 WW - 43 kg 3-4

Marion Brillantes BYE Marion Brillantes BYE NOR NORWAY

 WW - 73 kg 3-4

Maximilian GLOK Maximilian GLOK GER GERMANY

 GR - 92 kg 5-6

Melik Cuma AKI Melik Cuma AKI TUR TURKEY

 GR - 45 kg 5-6

Moritz Jonathan LANGER Moritz Jonathan LANGER GER GERMANY

 FS - 48 kg 5-6

Narek HARUTYUNYAN Narek HARUTYUNYAN ARM ARMENIA

 FS - 65 kg 3-4

Natallia VARAKINA Natallia VARAKINA BLR BELARUS

 WW - 49 kg 3-4

Nigar MIRZAZADA Nigar MIRZAZADA AZE AZERBAIJAN

 WW - 65 kg 5-6

Othelie Annette HOEIE Othelie Annette HOEIE NOR NORWAY

 WW - 57 kg 5-6

Richard KARELSON Richard KARELSON EST ESTONIA

 GR - 92 kg 3-4

Robert KARAPETYAN Robert KARAPETYAN ARM ARMENIA

 GR - 51 kg 3-4

Ruhan Hyusnyu RASIM Ruhan Hyusnyu RASIM BUL BULGARIA

 FS - 55 kg 3-4

Serhat KIRIK Serhat KIRIK TUR TURKEY

 GR - 60 kg 5-6

Sevinj AHADOVA Sevinj AHADOVA AZE AZERBAIJAN

 WW - 49 kg 5-6

Solomon MANASHVILI Solomon MANASHVILI GEO GEORGIA

 FS - 110 kg 3-4

Stoyan Iliev YORDANOV Stoyan Iliev YORDANOV BUL BULGARIA

 FS - 110 kg 3-4

Suleyman DUR Suleyman DUR TUR TURKEY

 FS - 80 kg 5-6

Sylwia Ismena MARTYKA Sylwia Ismena MARTYKA POL POLAND

 WW - 57 kg 5-6

Tetiana PROFATILOVA Tetiana PROFATILOVA UKR UKRAINE

 WW - 49 kg 3-4

Tolga AKYUZ Tolga AKYUZ TUR TURKEY

 FS - 65 kg 3-4

Uladzislau KHAMITSKI Uladzislau KHAMITSKI BLR BELARUS

 FS - 110 kg 5-6

Vasyl SOVA Vasyl SOVA UKR UKRAINE

 FS - 110 kg 5-6

Veniamin BORZIN Veniamin BORZIN MDA MOLDOVA

 FS - 65 kg 5-6

Viktoria VESSO Viktoria VESSO EST ESTONIA

 WW - 65 kg 3-4

Yanis Driss NIFRI Yanis Driss NIFRI FRA FRANCE

 GR - 45 kg 5-6